Menu

0412 237 18 22

0412 339 05 05

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFAHİZMETLERİMİZ
ANASAYFAHİZMETLERİMİZ
HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Halı Yıkama

İşletmemizde üstün kalite yıkama şampuanı kullanılmaktadır. Kaliteli halı yıkama hizmeti almak için en doğru adrestesiniz.Halı yıkama alanındaki son teknolojileri yakından takip eden kuzey halı temizleme sürekli iyileştirme modeli ile her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Halı Yıkamanın Dünya`daki En İyi Yöntemi Halının Su İle Yıkanmasıdır Halılar dezenfekte edici deterjanlarla gözle görülmeyen canlılardan arındırılır Herhangi bir leke oluştuğunda lekeye mümkün olduğunca kurutmadan ancak profesyonel bir halı yıkama firmasının vereceği bilgi doğrultusunda müdahaleediniz.

 


Koltuk Yıkama

Belirlenen saatte evinizde olan profesyonel ekibimiz önce koltuk yıkama şampuanlarımızla koltuklarınızı güzelce ıslatmakta daha sonra yumuşak başlı özel koltuk fırçalama makinamızla koltuklarınızın hertarafını fırçalamaktadır.

Sanayi tipi yüksek vakumlu koltuk yıkama makinalarımızla koltuklarınızı vakumlamaktadır.

Tamamen temiz su gelene kadar bu işlem tekrar etmektedir. Verilen suyun %95 i yüksek vakumlu koltuk yıkama makinalarımızla çekilmektedir.

Kumaşın cinsine ve ortamın sıcaklığına göre 2-5 saat sonra koltuklarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

 


Yorgan Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniye yıkama işlemi firmamızda evlerimizde kullanmakta olduğumuz çamaşır makinesi sisteminde çalışan yorgan ve battaniye yıkama makinemizde yorgan yıkama, battaniye yıkama, yastık yıkama, yün yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama ve slikonlu yorgan yıkama gibi ayrı ayrı programlarda sıcak su ile yıkanmaktadır.

 


Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama hizmeti ev ve işyerlerinizden ücretsiz servislerimizle alınan stor perdeleriniz uzman ekibimiz sayesinde tozdan kirden ve lekeden tamamen arındırılır. Yıkama işlemi sırasında stor perde mekanizmasında herhangi bir arıza veya tahribat meydana gelmez. Stor perde yıkama aşamasında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yıkama işlemi biten stor perdeleriniz 2 veya 3 gün içerisinde ücretsiz servislerimizle vakit kaybetmeden teslim edilir.